| Alexandra_Florea_1996 a întrebat:

Salut tuturor! Am de vreo 2 luni o tableta Samsung galaxy tab 4.Astazi dupa ce am scos-o de la incarcat, ecranul a inceput sa licare si dupa mi s-a inchis de tot. Va rog spuneti-mi ce ar putea avea. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soft-ul de pe el, vreun bug la soft sau la vreo aplicatie, ceva de la setarile de afisare/imagine, desi cam greu ultima parte de crezut, 100% ar putea fi soft-ul.
Acum intrebarea este: ai incercat sa o reaprinzi, mai face asa?

1 răspuns:
| Alexandra_Florea_1996 explică:

Da, am reaprins-o si nu mai face asa.