| Ciuta1405 a întrebat:

Salut tuturor am ne voie de ajutor in legatura cu formatare-a unui hard disk nou plus partitionare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi add la messul care ti-l trimit in mesaj privat si te ajut.Acum.

| Peter920 a răspuns:

Salut,daca il ai introdus in pc, atunci cand reinstalezi windows-ul si cand alegi discul pe care urmeaza sa fie instalat acolo este o optiune ''format disk'' click pe ia si pentru impartirea disk-ului uite un video cum se face: https://www.youtube.com/watch?v=ruFYRg5tZC4 sper sa te ajute, bafta.