| leonidgaming a întrebat:

Salut tuturor am o întrebare deci doresc sa-mi procur o placa de baza la urmatoarele componente procesor:Intel Pentium G4560, ram:8gb 2400mhz, bloc de alimentare:Xilence RedWin R7 de 600w, cooler processorbig grineepcool S40, placa video Gtx 1050 ti.
Deci va rog frumos sa-mi spuneti care placa este mai buna Asus Prime B250M-Plus sau Gigabyte Ga-B250M D3H?
Sa nu imi propuneri alte placi de baza spuneti-mi doar care este mai buna din aceste 2 Asus sau Gigabyte?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Ti-am recomandat una perfecta, este compatibila cu celelate componente.

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Glumesti? La procesorul ala o cumperi pe cea mai ieftina care este compatibila : http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/msi/b250m-pro-vd/

| leonidgaming explică (pentru CPAElites):

Spune-mi tu una mai buna dar ca eu nu ma cam pricep sa nu fie pretul exagerat.

| leonidgaming explică (pentru CPAElites):

Frate nu sunt bune plăcile de baza te rog sa-mi spui ca nu ma pricep la plăcile de baza;(

| leonidgaming explică (pentru CPAElites):

A

| CPAElites a răspuns (pentru leonidgaming):

Ti-am recomandat una perfecta, este compatibila cu celelate componente.