| BrosAcab a întrebat:

Salut tuturor.

Am si eu o problema mare..la Modern Warfare 3 Tekno...Numai imi par serverele la Internet..am cateva la favorite..si cand dau pe internet nu-mi apare nimic, dau inapoi pe fav..nimic si eu aveam servere la favorit..cand inchid jocul, si-lr edeschid si ma da direcrt pe favorite/history imia rata vreo 3 servere(scuzati categoria sis crisul)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine,dar ce legatura are cu Dragoste si sex?

| BrosAcab explică (pentru anonim_4396):

Ai citit pana la sfarsit sper.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BrosAcab):

Tu ai citit regulamentul inainte de a posta ceva?

| BrosAcab explică (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa ne certam, uita-te in oglinda si dai drumu eu nu practic asemenea sporturi barbare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BrosAcab):

Te sfatuiesc sa respecti regulamentul si sa termini cu amenintarile.Eu nu ma cert cu nimeni.Cine nu respecta regulamentul, este liber sa isi caute alt site.Numai bine.