| alxp a întrebat:

Salut tuturor! Am un BlackBerry curve 8520 si imi trebuie conexiune wi-fi ca sa intru pe internet. unde trebuie sa umblu ca sa pot sa utilizez si reteaua mobila ca sa intru pe internet? funda daca merge!

4 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Daca ai setarile de internet corecte si nu ai retea disponibila de Wi-fi tebuie sa se conecteze. In setari verifica daca la retea ai bifat Utilizare pachete de date. si la Profiluri de internet sa fie selectat profilul corect de internet.

| alxp explică (pentru Blade82):

Am intrat in setarile browser-ului dar imi apare atat configuratie browser implicit: browser hotspot si nimic altceva

| Blade82 a răspuns (pentru alxp):

In setarile telefonului la Conectivitate nu la setarile browserului.

| alxp explică (pentru Blade82):

Nu are in meniu la optiuni : conectivitate