| alili45 a întrebat:

Salut tuturor!
Am un laptop HP 2020 cu Windows 10 preinstalat, vreau sa pun pe el suita Microsoft pe gratis, nu vreau 2010, 2013, gasesc pe net de descărcat asa ceva in siguranta fără să-mi deteriorez device ul?

3 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Daca stii sa le instalezi normal ca gasesti, de deteriorat nu se pune problema daca intri si tu pe site-uri mai "trusted" pentru asemenea lucruri.

| alili45 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Un astfel de site imi poti spune?

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru alili45):

Nu pot da ca raspuns ceva ce promoveaza pirateria, da-mi un mesaj in privat