| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor ma joc un joc pe care laptopul meu îndeplinește toate cerințele liniștit iar acum( astăzi) intru pe joc si merge sacadat, am verificat si nu este de la net, pe urma am dat totul pe graphichs low totul mic dezactivat am pus rezoluția mică dar in zadar, ce sa întâmplat de nu mai merge ca înainte cum trebuie? Acum tot sacadeazăcrying(.
Va rog ajutați-mă repede.
PS: ieri am reinstalat windowsul poate avea ceva cu driverele daca da vreau sfaturi si acum 2 zile ( vineri seara am maireinstalat windowsul dar sa blocat si l-am reinstalat.
Ajutați-mă repede va rog!crying(
Dau funda pentru cel ce ma ajuta!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca jocul e piratat nu mai spera sa mearga, daca e prost optimizat cu atat mai mult.

| Florian000 a răspuns:

Fa un update la driver si instaleaza geforce experience