| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! As dori sa aflu ce inseamna eroarea asta? http://img821.imageshack.us/img821/4099/easdge.png cum as putea sa scap de ea? orice patcher as deschide apare eroarea asta si am scanat nu e virus asa imi da eroare si la programul placii video. Astept un raspuns rapid:D multumesc

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi nu îi bun pach-ul sau executabilul nu îi compatibil cu acest pach.Deşi nu recomand pach-uirea jocurilor, ci mai de grabă introducerea serialului asta pentru a nu îl deteriora poţi încerca cu un altul sau de ce nu dacă dispui de un serial.Succese

| CybeRAthlete a răspuns:

Incearca alt patch. daca nu merge, incearca alt setup. Daca nu merge, probabil e ceva in neregula prin Windows vreun. dll ceva si recomand o formatare in cel mai extrem caz.
bafta