| CastiCuMicrofon a întrebat:

Care imi zice si mie ce problema are calculatorul meu pentru ca imi apare eroarea urmatoare cand pornesc jocul (Farming simulator 2013): http://img821.imageshack.us/img821/8762/dwqi.png
Funda daca se rezolva!

5 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Placa ta video nu are suport de shader model 3.0.
Incearca ultimul driver aparut pentru placa video si vezi daca merge.
Daca nu merge, nu poti juca jocul

| CastiCuMicrofon explică (pentru Gabi05):

Asta stiu si eu. As vrea sa imi spui de unde pot downloada programul: http://www.tpu.ro/......us-img585/

| Gabi05 a răspuns (pentru CastiCuMicrofon):

Spune-mi ce windows 7 ai, pe 64 sau pe 32 bit? Ca nu am cum sa iti dau daca nu stiu ce ai la windows

| CastiCuMicrofon explică (pentru Gabi05):

Windows7 32 biti

| Gabi05 a răspuns (pentru CastiCuMicrofon):

Amd nu a scos driverul pentru windows 7 32 bit, si nici pentru 64 bit.
Ultimul driver care l-a scos, si cel care e permanent, e cel pe Windows Vista 32-bit.

Nu exista alta solutie, decat sa treci pe vista.