| sica2 a întrebat:

Salut tuturor as vrea sa imi iau un calculator sau o consola dar nu stiu ce sa fac sa ca am auyit ca apare ps4 si xbox720 si nu stiu daca e bine sa bag 30 de milioane intru pc sa-l fac pe baya Intel i7 etc sau sa mai astept pana la ps4 adica im materie de grafica as vrea pentru consola eu am un televiyor plasma BEKO hd ready de 32 inch dar nu stiu ce sa fac, voi ce ma sfatuiti ca nu mai am rabdare adica sa mai astept sau sa iau un pc nou ca as vrea sa joc asc2, asc3 astea as vrea sa stiu macar daca iau consola daca sar vedea pe televizoru me ubine, voi ce ziceti

6 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Dacă dorești să ai parte de cele mai mari performanțe vizuale în domeniul grafică la orice joc, îti recomand SIGUR investirea într-un PC!

Îmi poți spune un BUGET iar eu te voi ajuta cu cea mai bună alegere. Mă poți contacta prin mesaj privat sau îmi poți răspunde aici.

| NameoftheCentury a răspuns:

Mai bine PC.

| CreEppY a răspuns:

Nu are rost sa iei consola, costa jocuri destul de mult, si daca il modezi adica stiti, chestia aia sa iti mearga orice joc sa nu fie original, in fine, nu m prea pricep la console, nu e prea sigur sa o faci, mai bine iti bagi un pc beton si poti sa iti iei orice joc gratis cu ajutorul piratarii.

| LATO666 a răspuns:

Salut! Sa stii ca sunt de acord cu qwertyde.Mai bine iti iei un pc decat o consola.Pe xbox 360 sau ps va trebui sa iti cumperi jocuri.Dar pe calculator le iei gratis.Iti recomand sa iti iei un pc.Dar faci ce vrei.Bafta!

| sosa a răspuns:

Fa-ti pcu beton, ps4 si xbox720, o sa coste dublu, eu am un ps 3 si am dat 400 de euro cand a aparut

| qwertyde a răspuns:

Daca as fi in locul tau, eu mi-as lua pc-ul. Pentru consola ai o paleta destul de restransa de jocuri, pe care trebuie sa le platesti (asta in cazul in care nu le iei de pe net).