| BoOzy a întrebat:

Salut tuturor. De curand mi-am cumparat un Nokia lumia 610 si am intrat pe marketplace, dorind sa imi iau niste aplicatii. Am setat data mea de nastere nestiind ca trebuie minim 18ani asa ca am pus-o pe cea reala. Si acum vreau pe cineva care se pricepe sa imi spuna cum sa o schimb please.

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Nu stiu sigur 100% insa am impresia ca trebuie sa ii dai un reset complet telefonului, astfel incat atunci cand il deschizi din nou si iti cere contul acela Microsoft, sa iti creezi un alt cont, la care sa folosesti o alta data de nastere.
Sper sa te ajute happy

| BoOzy explică (pentru Castorul):

M-am gandit si eu la asta dar banuiesc ca daca dau revine inapoi la wp7.0 sau 7.5 cat avea el inainte ca i-am facut update-ul si acu are 7.8.

| Castorul a răspuns (pentru BoOzy):

N-ar avea de ce sa revina happy Si chiar daca se intampla, o sa ii poti face din nou update la 7.8