| Alle15 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca exista un program asemanator cu marketplace pentru windows phone? Cu aplicatii,jocuri tot cum era la magazin play, dar pentru Nokia lumia 610. Multumesc. Ofer funda

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Windows Store se numeste aplicatia si iti mai recomand ca in pc sa iti instalezi si programul Zune pentru a putea condivide file multimedia si descarcarea aplicatiilor pentru windows phone.

| AlexL28 a răspuns:

Se numesc aplicatii nu programe...si da, se numeste Windows Store.

| Alle15 explică (pentru AlexL28):

Da-mi un site sa-l iau direct dupa telefon