| bizo95 a întrebat:

Salut tuturor lokuiesc la Tara si am internet cablelink Popular de la Rds prin EOC pana la 20 Mbps voi stiti adica este posibil sa vina si cu fibra optica la tara pentru a beneficia de abonamentele mai mari are cineva fiberlink de la rds la Tara si daca da ce abonamente aveti? din ce am vorbit cu dansi la relati clienti ei nu stiu ziceau ca reteaua este in curs de dezvoltare in intreaga tara etc

1 răspuns:
| CosminALX a răspuns:

O sa vina, dar nu prea curand. De exemplu la mine, la tara, aveam internet prin cablu bagat de vreo 3-4 ani, iar acum de curand cei de la upc au venit si au bagat fibra optica(dupa 3 ani). Trebuie facute proiecte pe acel judet. Degeaba ii intrebi ca nu sunt nici 50% siguri din ce spun happy