| eroG a întrebat:

Salut tuturor. Vreau sa stiu daca exista o aplicatie pentru detectarea provenientei unui sunet. Spre exemplu sa zicem ca o piatra a cazut pe o bucata de lemn iar tu ai surpins aceasta faza iar in momentul in care aplicatia asculta audio-ul acesta sa stie sau macar sa iti dea o idee despre provenienta lui. Multumesc anticipat. P.S. : nu Shazam ca ala e pentru melodii. Doar SUNETE

1 răspuns:
| ponturi a răspuns:

Vrei să câstigi toate concursurile unde te întreabi de sunete, aşa?