| GameMaster23 a întrebat:

Salut, unde as putea gasi mod-uri de samp pentru iarba thinking, adica sa modific iarba si copacii. Am program am tot, doresc doar mod-ul.

6 răspunsuri:
| UrsulPericulos a răspuns:

Descarci de aici http://www.gtainside.com/......wnload.php
si dai REPLACE LA FIECARE IN GTA3.IMG
Cu ImG Tool

| QuickSmart a răspuns:

HostName: Laimon RPG
Address: 188.213.212.247:7778
Players: 2 / 25
Ping: 20
Mode: Laimon RPG v1.3.1
Map: LS and SF

| Vlad_Tocariuc_1998 a răspuns:

Salut! Inca nu ai auzit de cea mai tare comunitate de gaming din Romania? :O Atunci haide si tu pe www.blown.ro/forum, aici avem un Staff activ si foarte prietenos, 2 FONDATORI seriosi, care ajuta playerii comunitatii la orice are nevoie. Mai avem 1 server de SAMP RPG, unde avem 100 de playeri constant, de asemenea mai avem campionate de Haxball, 8Ball, si bineinteles FIFA 07! Pe serverul de SAMP, avem un sistem de WAR foarte frumos si bine pus la punct, unde mafiile serverului se bat pentru teritorii, aceste mafii sunt : The Rifa, Los Aztecas, Los Vagos, The Russian Mafia, Ballas, Grove Street. Pe langa aceste mafii mai avem si factiuni pasnice, spre exemplu: LSPD, SRI, SMURD, TAXI, Remorcari Auto, GUVERN, News Reporters, School Instructors, dar si o agencie cunosctura in intreaga lume, adica Hitman Agency. Deci acesta este un server foarte frumos, unde te astept si pe tine cu mare drag! :X In zilele acestea se cauta helperi si admini seriosi si activi, chiar daca esti nou ai si tu sanse! HAIDE PE RPG.BLOWN.RO

| Hamsik a răspuns:

HostName: (0.3x)*ForceZone - 20:30-LvlUP + 200k
Address: samp.forcezone.ro:7777
Players: 24 / 50
Ping: 41
Mode: SL:RP v2.1
Map: LS and SF

| Murgescu_Rafael_1991 a răspuns:

Frate nu stiu sigur dar cred ca pe Gtainside uite aici site-ul http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=111 sper ca iti va fi de folos... bafta. funda?

| GameMaster23 explică (pentru Murgescu_Rafael_1991):

Stiu site-ul... Dar unde laughing