| Andreiutzu2016 a întrebat:

Unde pot afla si eu cat spatiu mai am pe tot laptopul?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Intri in my computer si vezi cat mai ai liber in fiecare partitie. Depinde si ce windows ai. In Windows 10 poti intra in settings, system, storage si vezi acelasi lucru.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In My Computer poti vedea toate partitiile de pe hard disk.
Dai, pe rand, click dreapta pe fiecare iconita, alegi Proprietati, iar acolo ti se afiseaza marimea partitiei, cat este liber / ocupat din ea, respectiv tipul partitiei.
Aduni spatiile libere de pe toate partitiile si vei afla cat este total liber.

| OnuOnulică a răspuns:

Intră în my computer apoi click dreapta pe propietăți.