| Vladd97 a întrebat:

Cum fac ca cineva care imi este prieten pe facebook sa nu vada daca pune cineva poze cu mine(adica sa nu vada ca apar etichetat in pozele altora)? !

4 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Da-i block, pentru ca nu inteleg cum de esti prieten pe facebook cu cineva care nu vrei sa iti vada pozele, daca ii dai block, nu va mai putea sa iti vada activitatea.

| Vladd97 explică (pentru angelcore):

E mama laughing Face urat daca ii dau block, dar totusi nu vreau sa imi vada activitatea. Stiu cum sa fac sa nu vada ce postez eu, dar nu stiu cum sa fac sa nu vada postarile altora in care sunt etichetat...

| angelcore a răspuns (pentru Vladd97):

Nu stiu de ce... dar... chiar m-am gandit ca este vorba despre maicata laughing)

| Vladd97 explică (pentru angelcore):

Am gasit happy :*