| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati, nu stiu ce am facut dar toate programele, absolut tot ce am in calculator se deschid prin internet explorer.De ce? Spuneti-mi ce sa fac ca sa nu mi mai arate asa. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Executa pasii urmatori:Start>Toate Programele>Accesorii>Instrumente System>System Restore, si restaureaza Pc inapoi in timp, inainte de aparitia problemei.

| anonim_4396 explică (pentru jhonny999):

Pai cind dau la system restore se dechide prn internet explorer big grin

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Pentru vista si win7, control panel/default programs/set your default programs.

| K0sti a răspuns:

Incearca programelul asta de la Microsoft: http://download.microsoft.com/......t50399.msi

Vezi ca ti-ai luat un virus, mai mult ca sigur.