| alesiapimss a întrebat:

Am umblat la calculator si nu stiu ce am facut, dar acum nu pot sa mai deschid niciun program. De exemplu Google, in loc de imaginea de la google imi apare cea de la DAEMON si nu pot sa deschid programul. La fel imi face si la celelalte programe. Am incercat sa schimb la loc dar tot ce am reusit a fost sa fac toate programele sa se deschida cu Internet Explorer (ma rog, tot nu se deschid). Nu mai stiu pe ce m-am dus. Ce sa fac sa le fac cum erau inainte?

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru windows 7: control panel -> default programs -> set your default programs -> click pe program -> set this program as default -> ok