| Andrew2394787512 a întrebat:

va rog sa imi raspundeti rapid si serios la urmatoarea intrebare: procesorul amd Athlon X4 950 are pasta direct aplicata?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Nici un procesor nu are pasta direct aplicata. Cooler-ele au!
Adica, daca cumperi procesorul "box", cooler-ul din cutie are o pelicula subtire de pasta aplicata pe suprafata de contact cu procesorul. Daca vei cumpara alt cooler, trebuie sa cumperi si pasta termoconductoare.

1 răspuns:
| Ensiferum a răspuns:

Mai nou daca cumperi pricesoare, vin cu un pliculeț de pasta in cutie pa care trebuie sa o aplici tu.