| PufuletiMov a întrebat:

Salut vin la voi cu o intrebare (sincer nu stiu daca mai este pe acest site), In curand o sa-mi schimb furnizorul de internet, si daca tot il schimb as vrea sa imi reinstalez windows -ul pentru ca il am de foarte mult timp si imi da ceva erorii, insa am cateva filmulete personale din vacante si n-as vrea sa le pierd, Acum intrebarea urmatoare este Cat de sigura este parola de la winrar (as vrea sa uploadez fisierele persoanale pe un servar )... adica se poate sparge parola winrar-ului ( as vrea sa pun cam 16-24 (caractere cifre semne.) Nu stiu sigur daca categoria aleasa este tocmai buna Imi cer scuze, daca n-am ales categoria potrivita.

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Uite aici cam cati ani ar dura sa-ti sparga parola in functie lungimea parolei si ce caractere folosesti (litere, cifre, semne).
http://goo.gl/Qf4Us

| PufuletiMov explică (pentru monstrulet):

La ce as alege eu i=ar trebui minim 2-3 luni big grin sau chiar un anbig grin

mersi frumos

| unknownn a răspuns:

Bineinteles ca se poate sparge, doar ca nu iti sta nimeni 2 luni sa sparga parola la o arhiva cu niste rahat-uri de filme. Daca erau filme porno cu daniela crudu si bianca dragusanu...se mai merita dar asa.