| ZambetulNebuniei a întrebat:

Voi ati downloadat cu 13 kb/s?
Am net de la UPC si in ultima vreme e de tot rahatul.
Faza e ca nu numai acum downloadez prost si in cursul saptamani e la fel. Mai e faza ca mi se tot reseteaza modemul ala de internet.
De ce mi se reseteaza asa aiurea?
Voua cum va merge netu? (cei are au de la UPC sau RDS)

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

De ce nu suni la ei la upc si le spui problema? eu am internet de la rds si e adevarat, in unele zile nu am internet, in rest, am internet de viteza ok si descarc chiar si cu 5mb/s

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Eu am RDS cand am noroc merge cu 2m/s cand nu... 74 kb/s. WTF!? eu platesc pentru net de 90 mersi/s si ei imi dau... ma rog. Suna la agentie si cu siguranta te vor rezovla.