| ZambetulNebuniei a întrebat:

Am net de la UPC si astazi imi merge destul de foarte prost.
Sunt curios daca sunt singuru.
Voua cum va merge netu?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De smecheri ce sunt merge rau, daca ii tot suni sa le faci sesizari se vor satura sa iti faca internetul lent ori mergi la OPC sa faci plangere si sa deschida o ancheta in afacerea lor.

| ZambetulNebuniei explică:

Multumesc de raspunsuri, imi merge mai bine acum.

| catablondu a răspuns:

Salut, si eu am avut net de la UPC si imi mergea permanent foarte prost. Acum am un Orange mobil, dar macar asta are o scuza daca merge asa. Suna la ei 0311000872 din orice retea, sau 872 din UPC si fa o sesizare.

| ZambetulNebuniei explică (pentru catablondu):

Mie nu imi merge mereu prost, in general e OK, dar are si momente in care nu pot sa vad un video de 1-2 minute fara sa stau 10-20 de minute sa astept.

| catablondu a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Aha, inseamna ca si-au mai pus si ei echipamentele la munca de cand am renuntat la ei. In cazul asta, e posibil sa fie prea aglomerata reteaua si de asta sa mearga greu.

| MihaiEddy93 a răspuns:

Sunt pe UPC si merge totul ok.

| ZambetulNebuniei explică (pentru MihaiEddy93):

Acum imi merge si mie foarte OK.

| YoanaAurora a răspuns:

Treci pe romtelecom cliknet am eu si mg extraordinar