| Anonimus696969 a întrebat:

Voua va merg site-urile cu servere in ro? ( google, facebook, yahoo, youtube). Mie nu imi merg de pe la ora 21:30 big grin

8 răspunsuri:
| Lipsa47 a răspuns:

Au picat serverele big grin

| davidtm a răspuns:

Ce ma bucur.am crezut ca e doar la mine..de-aia am intrat pe TPU sa vad daca mai e cineva cu problema asta..sunt pe romtelecom.

| Leatherleader a răspuns:

Nici mie nu-mi merg!

| milkie a răspuns:

Nici mie.E o problema la server.Se rezolva pana maine.

| User26 a răspuns:

E o problema generala, isi va reveni maine probabil

| Anotherusername a răspuns:

Si mie tot pe la ora asta a inceput sa nu mai mearga si la fel site-urile facebook, yahoo, youtube nu-mi merg. Pe Chrome imi zice: ERR_CONNECTION_REFUSED.
Esti pe romtelecom clicknet?

| Darky13 a răspuns:

Si eu tot pe romtelecom sunt,, cred ca s'ar putea sa fie doar la cei cu romtelecom. :/ nu stiu exact ce are,,, am vazut la multe persoane la fel problema. :/

| alexpri a răspuns:

Ce bine cand ai fb si net pe telefonlaughing