| nestiy a întrebat:

Salut, vr sa-mi pun win pro 64x si i bios (uefi dual bios) nu am optiunea de boot si am auzit ca nu trebuie bootat, doar ca trebuie sa bag cd-ul in pc si apoi o sa-mi apara sa apas enter ca sa bootez de pe cd... la mine nu apare asta. sad ce sa mai fac sa-l botez ca din setup nu merge. :d

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Trebuie boot-at. Si eu am UEFI. Pentru asta apas pe F11. Poate fi si F12 sau F8. Inceaca-le pe rand.

| K0sti a răspuns:

Ai auzit o tampenie! Ai pus unitatea optica ca prima optiune de boot in BIOS?

| nestiy explică (pentru K0sti):

Cum man, poti sa-mi explici? Ti-as fi recunoscator! sad Nu stiu ce sa mai fac! crying(