| MirceaBade31 a întrebat:

Salut, vreau cateva recomandari de telefoane pana in 1500 de lei.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iphone si Samsung lupta pentru suprematie, Samsung recomand de fel - androidul e mai usor de folosit si poti face multe modificari in el, iOS e mai batut in cap simplist de fel dar sistemul antivirus e mai puternic la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți găsi prin zona aceea de preț: Samsung Galaxy A50 și Huawei P30 Lite. Ar fi multe alte variante, însă celelalte îmi par de o calitate puțin mai slabă.

| Ionut659 a răspuns:

Păi gaming aveam p30 lite p40 lite, a51 etc.
Offfice și ambele sunt toate de mai sus. Revomand Samsung

| GalacticOtter a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy A30s
Costa undeva la 1000 de lei, mie mi se pare foarte bun

| mariusdaniel112 a răspuns:

Xiaomi mi 8 pro, Samsung s9. Poti cauta review la fiecare.

Răspuns utilizator avertizat
| mariusdaniel112 a răspuns (pentru MirceaBade31):

Incearca xiaomi, vezi pareri si clipuri pe Youtube

| RaduWhovian a răspuns:

Samsung Galaxy A51
Software bun, design bun, hardware bun, e perfect pentru un midrange

| thepurge9005 a răspuns:

Samsung a51 ecran de calitate, baterie OK, performanta decenta si ecran mare confortabil

| MihaiSDILO a răspuns:

Samsung galaxy a50 Samsung 9 xioami mi 8 pro cauta la fiecare tutorial sa vezi care e bun. sau Samsung galaxy a51 Huawei Nova 5T telefoane din astea.

| Ella16839 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda un Samsung A 20E happy