| Daniel_Marius_2000_JRo0 a întrebat:

Niste recomandari de telefoane pana in 1500 de lei? Si cu argumente daca se poate. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi ce-ți trebuie telefon ca să faci sex?!?
Dacă suni la linii erotice, n-o să-ți ajungă prea mult ăia 1500 lei.

| Daniel_Marius_2000_JRo0 explică (pentru mihai69):

Stiam ca o sa se gaseasca oameni sa se lege de categorie, in fine, trecem peste, nu esti interesant. Am pus-o fiindca e cea mai frecventata, si daca tot te-ai sinchisit sa-mi atragi atentia poti sa raspunzi si tu on topic, sau tu nu prea le ai cu tehnologia tataie?

| gelu1970 a răspuns:

Pocophone f1 e cel mai recomandat la banii aceștia.
Raport calitate-caracteristici-preț e tot ce iți pot recomanda la 1500