| maximiliannnn a întrebat:

Salut vreau sa achizitionez un telefon iphone 4 de pe okazii si este codat in Anglia. Vreau sa stiu cum sa il deblochez.
-firmware 04.12.01 nu am cartela pe care este codat vreau sa stiu daca se poate face cu sam si cineva dintre voi daca are acelasi firmware si ia mers sa zica.
Sau cat ar costa sa il deblochez la gsm din Bacau

1 răspuns:
| pinnky09 a răspuns:

Salutare, Orice telefon se poate debloca in Romania, aproape oriunde, poate ai cunostinte care o pot face chiar ei de pe un site, sau mai stiu eu, oricum cumparati e ok telefounl si merita sa dai 100 de lei pentru decodare! salut numai bine