| Cosm1NNN a întrebat:

Salut,vreau sa adaug reclame de la adsense pe blogul meu dar mi-a respins cererea iar in e-mail nu scrie motivul...
Cine ma ajuta sa vad unde am gresit, blogul este asta : www.cinemastyle-filme.blogspot.ro

Dau funda cine stie ce trebuie sa modific!

2 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Faci cont cu ceva original, articole
sa ai vreo 30 articole, nu toate intr-o zi adaugi
si sa ai trafic, 50-70 unici pe zi
dupa vreo 3 luni posibil iti vor accepta cererea,
cu filme nu ai sansa,chiar de ai cont adsens, te vor bana, motivul este pirateria, daca ai ban la adsense, nu vei mai putea sa faci alt cont pe aceiasi adresa si pe acelasi nume

| Cosm1NNN explică (pentru pozeanimate):

De ce sa ma baneze pe mine cand sunt zeci de siteuri cu 'filme online' pe net, si au reclame de la adsense...Am ales nisa asta cu filme pentru ca e mai usor, nu trebuie sa postez zilnic si am vazut ca multa lume alege sa vada un film online decat sa il descarce.
O alternativa adsense, cu reclame romanesti si sa plateasca destul de bine sti? Am incercat Etarget.ro pe alt blog dar platea 0, 12 lei pe click si reclamele nu erau in tema cu continutul blogului.