| Evelin12 a întrebat:

Salut vreau sa cumpar un iphone 4 cine are de vanzare cu pretul intre 700-1300 de ron sa comenteze si sa fie intro stare buna

Răspuns Câştigător
| Diiianaa a răspuns:

Cauta pe okazii.ro [exact asa se scrie].
Scrii acolo iphone 4/4s[4 se mai bun] si o sa ai de ales la preturi. Mi se pare ca trebuia sa dai pret crescator thinking Si gasesti persoane, care si-au lasat nr. acolo, iar tu va trebui sa suni persoana la care ai gasit iphonu-l cel mai bun.[care iti place tie]. Unele sunt si nefolosite. Cel mai des gasesti la 10 milioane.

Sper ca te-am ajutat :*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene, faci cum vrei, dar nu se merita sincer. Gasesti altceva mai bun si nou in banii aia.

| xr3Belx a răspuns:

1. Se scrie intr-o.
2. iPhone asa ieftin gasesti doar SH (Second-Hand) sau intr-o stare proata.

| Locka a răspuns:

Am eu Iphone 4s alb 16 gb 13.500 daca doresti, 10 huse la el diferite incarcator si cablu. happy sunt din Iasi.

| Stefan00 a răspuns:

Frate eu am iphone 4 de second-hand in stare buna fara nici o zgarietura. daca te intereseaza vorbim la privat.

| Stefan00 a răspuns:

Frate eu am iphone 4 the second-hand in stare foarte buna fara zici o zgarietura, daca vrei da un mesaj la privat

| Teodor_Miu_1991 a răspuns:

Am eu suna pentru detalii la 0761625551

| Popescu_Justin_1992 a răspuns:

Salut.am eu unul. Daca esti interesat sa imi lasi un msj.