| alex2009 a întrebat:

Salut vreau sa fac un cd botabil cu windows am incercat prin nero cu optiunea de boot dar nu merge ce trebuie sa fac ca sa fie butabil? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta sa downloadezi o imagine a windows-ului bootabil si il arzi(il scrii) cu clone cd n-am incercat cu nero

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Uite aici www.videotutorial.ro/? p=333

| cristiancristir a răspuns:

Descarca windows in format ISO si il scrii pe disc folosind Nero cu optiunea burn image to disk. E foarte simplu.

| Leytto a răspuns:

Inserezi imaginea cu Daemon Tools sau cu ce vrei tu si dupa aceea dai in Nero Copy Disc si selectezi sursa imaginea inserata si e bootabil.