| ManutzuWolfy a întrebat:

am nevoie de putin ajutor din partea voastrabatting eyelashes. Vreau sa fac un cd cu windows butabil ( sau cum se zice) si am un windows pe un cd da ii zgariat si vreau sa copii windowsu de pe cd ala zgariat si sa il fac pe alt cd? Cum sa il fac cu nero? Da butabilbatting eyelashes Dau fundita pentru cel care imi zice :XMultumesc

1 răspuns:
| alex2009 a răspuns:

Eu fac cd/dvd butabil cu programul dvd decripter eu cu nero nu reusesc sa fac cd/dvd butabil ai nevoie de 2 programe pentru a face un cd/dvd butabil 1 dvd decripter si 2 power iso. Copiezi windowsul de pe cd zgariat in pc dupa copiere transformi acel windows intr-o imagine iso iar dupa copiezi imaginea iso pe un cd/dvd cu programul dvd decripter uite aici 2 tutoriale video care iti arata cum fuctioneaza aceste 2 programe http://www.videotutorial.ro/? p=459 http://www.youtube.com/watch?v=0ntM80tZREE Ca sa dawloads dvd decripter cauti pe google dvd decriper. Aceasta metoda fuctioneaza garantata daca o faci corect. Copiaza imaginea iso la viteza mica.