| D3liriK1 a întrebat:

Salut,vreau sa i-au o carcasa cu sursa de500w si o placa video cu dvi (ambele de la eMAG) intrebarea mea este: primesc cablu de alimntare pentru sursa si cablu dvi pentru placa videa...sau trebuie sa-mi cumpar separat?sad

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Cablu de alimentare pentru sursa ar trebui sa primesti dar cel dvi nu cred.

| K0sti a răspuns:

Cablul il are monitorul, nu placa. Niciodata nu ai sa vezi cablu de informatie ca se livreaza cu placa. Cel mult, adaptoare, la unele modele.

| taken a răspuns:

Probabil ca nu.Totusi astepti sa vezi.Carcasele astea cu surse in ele mi se par cam ieftine, nu stiu cat de bune sunt sursele. Vorbesc de carcasele la 120-150 lei cu tot cu sursa.

| MariusMorse a răspuns:

Cel mai bine te uiti la fiecare produs in sectiunea accesorii, si vezi cu ce vine fiecare. Este posibil sa-ti vina cablul pentru sursa insa pentru placa video dvi nu, poate un adaptor dvi-vga in caz ca are doar iesire dvi.
Sau arunca un ochi pe siteul producatorilor si vezi acolo cu ce vine alaturi de produse.