| asdfAjutor a întrebat:

Salut vreau sa imi achizitionez si eu un subwoofer si nu stiu daca la el se pot adauga si niste boxe (separat) adica vreau sa stiu daca subwooferul este capabil sa primeasca si boxe

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Subwooferul este doar boxa care scoate bass-ul!

Stiu la ce te referi.Cutia aceea mare de subwoofer are si amplificator pentru a putea conecta mai multe boxe.

Uite-te si tu in spatele ei si vezi cate mufe jack are si asa iti dai seama cate boxe poti pune!

Daca vrei sa pui pe masina, atunci ai nevoie de statie separat!

2 răspunsuri:
| Tudorvladimirescu a răspuns:

Uite aici un subwoofer care a fost foarte cumparat in ultima vreme si este si bun http://bit.ly/1kwsVmY