| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o boxa portabila care sa se auda foarte tare dar in acelasi timp sa poata sa fie si carata pe afara in mana! Ma gandeam la JBL BOOMBOX dar inainte sa o cumpar am decis sa intreb si alte persoane care poate cunosc una care se aude mult mai bine si mai tare si poate chiar si la un pret mai mic! Ce parere aveti? Am un buget maxim de 2000 de lei! Multumesc! Raspunsul cu cele mai detaliat primeste funda!

9 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

De ce iti trebuie o boxa care sa se auda foarte tare? Ca sa deranjezi vecinii si trecatorii de pe strada? Daca vrei sa-ti spargi timpanele, fa-o cu niste casti. Dar nu-i deranja pe altii.

| InTeReSsUl04444 explică (pentru kopli):

Am spus eu ca vreau sa deranjez pe cineva?

| kopli a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Si atunci, de ce iti trebuie sa se auda foarte tare?

| InTeReSsUl04444 explică (pentru kopli):

Pentru ca stau la munte si vreau sa ascul muzica la un gratar sau ceva de genu...

| mihaihai a răspuns:

Eu am boxa portabila de la blaupucnkt si o recomand

| InTeReSsUl04444 explică (pentru mihaihai):

O recomanzi pentru ca?

| mihaihai a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Pentru ca am testat -o eu, daca o am...am iesit cu ea afara, am dat.o prietenilor mei care sunt cam ciobani si totusi ea functioneaza si acum

| mihaihai a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

O am de 3 ani

| Victor-ion_Stoica_1974 a răspuns:

Am un UE Boom ieftin daca te intereseaza.