| Alexandrqua a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr o tableta Lenovo IdealTab a5500.ce părere aveți despre marca? Sau despre tableta aceasta?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Pare a fi destul de buna... daca tinem cont de faptul ca e trantita, lovita, busita....isi va face treaba bine!
http://www.emag.ro/......DBKKZBBBM/

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

O tableta decenta pentru jocuri si aplicatii, in speta mai mult alicatii multimedia si cele uzuale. Este o tableta destul de ok ca si performante, se merita cumparata.

| vladv26 a răspuns:

E o tableta destul de buna la pretul ei. cat despre marca nu e prea buna dar e acceptabila