| Bitza0 a întrebat:

Salut,vreau sa imi cumpar un g flex 2 as vrea niste pareri, merita sau sa-mi iau alt ceva?

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

E bun telefonul.

| Adrian312 a răspuns:

Salut. Eu am unul de ceva vreme si sunt foarte multumit de el. Singurul dezavantaj e luminozotatea putin mai scazuta decat la celelalte telefoane gen s6. In rest, camera, viteza, culorile sunt la fel ca la s6. Poate uneori camera e chiar mai buna. Plus ca ai avantajul unui telefon unic. Nu am vazut prea multa lume cu g flex 2.