| pilu999 a întrebat:

Salut.
Vreau sa imi cumpar un Play Station 4 luna asta,intrebarea mea este: nu vreau sa le dau datele mele de pe card, trebuie neaparat sa le dau ca sa il pot folosi?(este prima data cand imi cumpar o consola)

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai la ce sa le dai datele? Le dai banii direct si nu au nevoie de datele tale decat in cazul cand cumperi online cu cardul.

| pilu999 explică (pentru neluL):

Scuze ca raspund asa tarziu, nu ai inteles intrebarea, eu nu voiam sa le dau datele de pe card ca sa folosc PS Plus.
Ca sa platesc livrarea si PS in sine stiu ca nu trebuie sa le dau datele de pe card

| neluL a răspuns (pentru pilu999):

DA, am inteles acum! Nu iti poti face un cont PlayStation Plus fara datele tale, este obligatoriu daca vrei sa beneficiezi de acest serviciu dar poti folosi vouchere in loc de card.Deci, cumperi un voucher de genul asta http://www.altex.ro/playstation-plus-memberships-1-an-ps3?attempt=1 si nu iti mai trebuie cardul.

| Jokyo a răspuns:

Cam ar trebui sa le dai datele! dar nu inteleg ce ti se pare rau in asta tongue

Răspuns utilizator avertizat