| cristikombat95 a întrebat:

Salut
Vreau sa imi fac si eu un site gen youtube si nu gasesc un template complet
Imi puteti dau un link cu un template complet?
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| flyer90 a răspuns:

Salut, cred ca faci o confuzie. Un template iti da doar infatisarea site-ului, html-ul care iti apare in browser. Ca sa faci un site gen youtube iti trebuie mult mai mult decat un template: codul pentru procesarea server-side, cod pentru procesarea client-side, etc. Nu e atat de simplu

| cristikombat95 explică (pentru flyer90):

Si de unde le pot lua
Sau siteul in sine il pot dowloanda de pe net?

| flyer90 a răspuns (pentru cristikombat95):

Nu poti. S-a investit mult timp si multi bani in youtube, nu va da nimeni un site pe gratis.