| gabrielgabi333 a întrebat:

Vreau sa imi iau o placa video cat de cat pentru a merge (lol, cs go) (buget350lei) am placa de baza AWRDACPI, sursa de 250V, Processor AMD Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 3600+ (2 CPUs) 1, 9GHz, 2G Ram DDR2 pe 667 MHz. ce placa video imi recomandati pentru a se potrivi si cam in cate fps ar merge (lol, cs go cu placa noua!)

Mersi!

8 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce sursa ai? ( spune modelul )

Placa asta va rula orice joc! : http://www.emag.ro/......DXR3NMBBM/

"FlorinCiokan" ti-a recomandat o porcarie de placa video...

| FlorinCiokan a răspuns:

Uite aici una la 300 lei
http://www.emag.ro/......DZ45BMBBM/
E bunicica pentru componentele tale. Dar sa iti mearga CS GO cat sa te poti juca mai ai nevoie de 2GB Ram macar.

| gabrielgabi333 explică (pentru FlorinCiokan):

Esti sigur ca o pot pune pe slot adica vreau sa fiu sigur dupa sa o iau si sa nu o pot pune. o iau degeaba

| FlorinCiokan a răspuns:

E o sursa cam "necunoscuta " scrie intreg numele pe google si vezi daca ai slot PCI Express 2.0 Daca ai merge!

| gabrielgabi333 explică (pentru FlorinCiokan):

Imi poti lasa fb sa vorbim acolo te rog

| gabrielgabi333 explică (pentru FlorinCiokan):

Imi poti lasa facebook-ul sa vorbim acolo te rog

| gabrielgabi333 explică (pentru FlorinCiokan):

Imi poti lasa facebook-ul te rog sa vorbim mai mute acolo

| FlorinCiokan a răspuns (pentru gabrielgabi333):

Vorbim pe privat daca vrei. Trimite-mi mesaje.