| smokeblaknights a întrebat:

Salut.Vreau sa imi iau o tableta Samsung galaxy tab 2 p3110 si vreau sa stiu daca pot folosi internetul de pe cartela pe tableta.Am vazut ca la tableta aceasta poti pune cartela sim.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti...

| eXp1r a răspuns:

Daca doresti sa afli du-te acolo unde vrei sa iti iei tableta sau daca tu doresti sa o iei de pe internet, poti intreba pe cineva care are o tableta.Cauta si tu pe internet anumite detalii despre aceasta tableta *Samsung galaxy tab 2*. Cauta pe google detalii despre tableta aceasta, poate scrie si pe undeva ceva de internet, daca poti folosi internetul de pe cartela.

| smokeblaknights explică (pentru eXp1r):

Daca nu sti de ce ai mai raspuns? am intrebat daca stii nu unde sa ma uit si unde sa caut.

| eXp1r a răspuns (pentru smokeblaknights):

Scuze daca am gresit. Vroiam doar sa te ajut.