| kata0g a întrebat:

Salut
Vreau sa îmi iau un Samsung gear și vreau sa știu dacă e compatibil cu marca xiaomi...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ceva detalii..Samsung Gear S2 functionează, în prezent, cu orice terminal care rulează Android 4.4 sau o versiune mai nouă si care are cel putin 1, 5GB RAM. La scurt timp de la lansare, însă, au apărut zvonuri conform cărora ceasul ar urma să beneficieze si de suport pentru gadgeturile Apple
Gear S2 beneficiază de un ecran rotund de 1, 2 inci cu o rezolutie de 360 x 360 de pixeli, fiind, în acelasi timp, rezistent la apă.
Samsung Gear S2 este disponibil la eMAG în varianta Classic, dar si în varianta Sport.