| ombladon156 a întrebat:

Vreau sa imi iau un videoclip de pe calculator pe telefon(android) ce format trebuie sa fie videoclipul?

Răspuns Câştigător
| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Buna draga, daca este android poate merge orice format, dar cel mai bine e sa fie in format mp4 deoarece mp4 merge la orice telefonwinking

5 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Conteaza ce mobil ai, ce model.
Deci, du-te pe google si scrie-ti acolo (tot)numele mobilului dupa care dai pe el la specificatii iar acolo trebui sa arate neaparat ce format suporta si ce nu dupa sa stii in ce format si rezolutie sa-ti iei videoclipul, ca ma gandesc ca poate suporta mai multe.

| PAmy99 a răspuns:

Vmv

| Ady2098 a răspuns:

Wmv

| Auditore_Mario_1994 a răspuns:

Merge orice. Iati progeramul "MX Player".

| Geokodatu a răspuns:

Si eu am android si stiu ce merge la android functioneaza formatul mp4