| InoueOrihime a întrebat:

Hei! Am un telefon Orange Pasadena. Am inregistrat un videoclip pe el si vreau sa il pun pe calculator dupa care sa il pun pe facebook. Folosesc USB (cablul de date) insa videoclipul imi apare ca o simpla poza in calculator, nu ca un video. Cum pot face?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cu ce program il deschizi? Incearca vlc, iti deschide orice format. Si ce extensie are? Mp4, 3gp sau ce alta extensie?

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a gestiona continutul pe care doresti sa-l transferi din telefon pe calculator, iti recomand sa descarci pe PC sau laptop, aplicatia Alcatel Android Manager.

Cu prietenie,
Orange Helper

| mius a răspuns:

Eu zic sa iti instalezi facebook-ul pe telefon si ii faci upload direct

| WholeWorldHelper a răspuns:

Bună.

Dacă acel video nu este foarte mare, îți recomand să ți-l trimiți ție prin email. Apoi, accesezi email-ul de pe PC și descarci materialul.

O zi frumoasă!