| bodyguardsmecher a întrebat:

Vreau sa inregistrez un gameplay. Cu ce aplicatie il pot inregistra?

3 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Fraps.

| alexutzu1230 a răspuns:

OBS. Te uiti la niste tutoriale ca sa-ti faci setarile si o sa-ti mearga perfect. happy

| RareshWenttmann a răspuns:

Când ai zis "aplicație" mă gândeam la smartphone! Pentru android,ca să filmezi un gameplay,un tutorial,orice ai nevoie de root! Cum se face root? Root-ul se poate face cu KINGOROOT, TOWELROOT, ROOTMASTER! Root-ul îți poate defecta întregul sistem android! Aplicațiile sunt SCR, ASCRECORDER!
Pentru wibdows ar fi Fraps și Bandicam pe primele locuri! Dacă ai o placă video slabă și un procesor slab, cu bandicam o să ai ceva probleme...o să-ți scadă FPS-urile foarte mult! Cu Fraps poți să ai orice Computer, lapto, notebook și să nu îți scadă FPS-urile! Poate doar 2-3 scade!
Sper că te-am ajutat!