| manea101 a întrebat:

Salut vreau sa ma ajutati,caluclatorul nu vrea sa imi intre in BIOS, cand il pornesc apas DELETE cum imi cere dar intra direct in BOOT.Am incercat de multe ori dar nimica.

Răspuns Câştigător
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Taste bios: del, esc, f2

3 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Incearca esc sau f10

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Daca vrei sa mergi la sigur vezi POST screnul (vezi la inceput scrisul ala in care iti arata cd-rom hdd..etc), acolo iti arata ceva de genul: press f8 to bot menu, press f2 to enter setup(bios). Daca trece prea repede, cum apare post screnul apasa pauze de la tasta.

| manea101 explică:

Multumesc!