| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi bag un CALL OF DUTY sau World of Warcraft... Ce mi-ati recomanda Mentionand am un Windows XP placa video Nvidia geforce 5200 (512 sau 215 mb) si memoria interna 512 ram... fundita pentru cel mai bun raspuns ********

6 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

CALL OF DUTY mi` se pare mai marfA
Acum tu decizi
O zi buna

| Kernyng a răspuns:

Doua jocuri incredibile de tari world of warcraft e pe primul loc in jocuri mondiale iar call of duty pe locul doi! Eu iti recomand Call of duty pentru ca ti se potriveste foarte bine si ai si loc pentru el! iar pentru world of warcraft iti trebuie multi rami!

| Mystyk a răspuns:

Mai bine bagati call of duty deoarece ai placa ca a mea,rami putini si am incercat si eu WOW. mergea bine dar oamenii cand puneai o armura sau casca se vedea capu, o mana, un picior si cam atat.nu se vede complet si e nasol...

| Oxymorone a răspuns:

Pentru a juca wow ai nevoie de un PC care duce un Windows 7 lejer si o placa video dotata pentru ca atunci cand vei intra in joc, iti vei vedea o mana lipsa sau un picior si se va misca sacadat de fiecare data. Eu joc wow de 6 ani.

| razvythespartan a răspuns:

Wow

| MosCraciunn a răspuns:

Ti-as recomanda un pc mai bun..serios nu cred ca iti merg jocurile astea pe pc-ul tau