| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi bag un Guitar Hero pe calc am windows XP 512 mb am 36.5 gb spatiu liber in local disk D si 3.5 gb in C big grin placa video nvidia geforce 5200 de 128 mb... ce mi-ati recomanda si ce mi-ar merge? Ofer fundita+voturi!

2 răspunsuri:
| SharkBogdy a răspuns:

Scuze dar Guitar Hero nu o sa iti mearga cerintele de sistem sunt prea mari:CPU: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon Dual Core 4400+
RAM: 2GB
Operating System: Windows XP SP2, Windows Vista
Video Card: 256 MB 3D Hardware Accelerator Card with Shader 3.0 support (NVIDIA GeForce Geforce 8800 GT+ / ATI Radeon Radeon HD 2600+ )
Free Disk Space: 7.1 GB + 1 GB Swap File.

Iti sugerez sa incerci un Devim May Cry 3 (Special Edition)

| yonutzjo a răspuns:

Pffff...Nu cred ca iti va merge nici Macar giutar hero 1, am incercat si eu dar imi dadea eroare :\. In plus trebuie sa ai CEL PUTIN 1 gb RAM ca sa iti mearga si 2.8 Ghz dar 128 de mb placa video aia iti merge.