| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr o tabletă Samsung Galaxy Tap 3 (10.1 inch)... şi întrebarea mea este despre cum se comportă această tabletă? Aplicaţii, jocuri, viteză, flme... Am nevoie urgent!

3 răspunsuri:
| alinbogdann a răspuns:

Eu as prefera in locul tau IPAD Air.Este mult mai buna

| djfreesh a răspuns:

Samsung galaxy tab este cea mai buna tableta, am si eu si pot sa te asigur ca aplicatiile si jocurile imi merg foarte bine!

| AllexxPoe a răspuns:

Tableta este foarte buna, nu se blocheaza, se misca bine. iti recomand sa o iei.
Tableta are 1GB RAM, procesor dual core de 1, 6 GHz, camera de 3, 15 si frontala de 1, 3