| JockerStoica a întrebat:

Ce tableta este mai buna pentru jocuri Dintre:

Tableta Vonino Spirit S : Procesor 1.6 Ghz, 16GB- 1GB ram DDR3, Ecran HD cu 25% luminozitate mai mare, Autonomie de lucru pana la 8 ore, un difuzor, ecran 9.7 inch.

Tableta Samsung Galaxy Tab 2 10.1: Procesor 1 Ghz, 16GB-1GB ram DDR3, Autonomie pana la 9 ore, doua difuzoare, ecran de 10.1 inch.

Intrebarea este care Tableta este mai buna pentru jocuri dintre Vonino Spirit S si Samsung Galaxy Tab2 10.1.

FUNDA!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vonino. Tab 2 10.1 este mai slaba decat pare. Cel putin procesroul grafic la tab 10.1 este acelasi ca cel de pe galaxy s1. Vonino are procesorul grafic mali 400, care il intalnesti si pe galaxy s2.

| Goldenboy97 a răspuns:

Vonino Spirit S.

| iulain13 a răspuns:

Clar este vonino spirit s!, deoarece are procesor mult mai puternic, placa video mai performanta, claritatea mai buna, si sa stii ca merg cele mai noi jocuri pe tableta spirit s, si daca vrei iti recomand pentru muzica, acest difuzor portablil, usor si eficient: prin bluehtooth,:
http://powermark.ro/......-1606.html
si sa stii ca nu e mare diferenta intre ecran deoarece amandoua sunt mari, si autonomia la fel, sa nu crezi daca e putin mai buna galaxy tab 2 in cate ceva, procesorul e dezamagitor, si are multe dezavantaje fata de spirit s! Asa ca iti recomand spirit s!

| RbR a răspuns:

Simplu. Samsung Galaxy Tab2..are mai multi Ghz, autonomie mai mare si doua difuzoare si un ecran mai mare.

| RufusDoki a răspuns:

Nu va luati doar dupa marca. Din specificatii Vonino este mai buna.